My jsme Zvuk Vesmírného Stromu Života

Léčení zvukem - o nás

bude doplněno...obsah stránek bude nyní upraven a sortiment zúžen pouze na šamanské bubny a zvonkohry - 09/2017

Na stránkách Léčení zvukem bych rád věnoval pozornost zvuku a vibracím, jako akusticko - energetického aspektu, který je při péči o zachování lidského zdraví a kvalitního životního prostředí často velmi přehlížen, ale patří mu v péči o zachování zdraví budoucnost.

Zvu na tyto prodejní stránky všechny příznivce léčivých harmonických tónů a vibrací, příznivce zajímající se o sílu Zvuku, Vibrací, Energie, a o možnostech praktického využití zvukových vibrací v denním životě, muzikotarapii, léčbě a samoléčbě Zvukem.

Na stránkách budou k dispozici kvalitní léčivé hudební nástroje vhodné jak pro osobní využití, tak pro muzikoterapii a hudebníky. Rád bych zde nabízel nástroje vyrobené převážně ručně nebo s maximálním podílem ruční práce. Nástroje s Duší, vyrobené a stvořené lidskou rukou, Stvořené s Láskou. Nástroje plné bohatých léčivých alikvotních vibrací. Nástroje s vlastní Osobností. Budu také v určitých nástrojových oblastech preferovat nástroje vyrobené českými a slovenskými výrobci. Chci co nejvíce časem podpořit domácí výrobce, výrobce spjaté s naším prostředím, s energiemi a materiály našeho podnebného a energetického pásma, kde žijeme a tvoříme.

Potřebujete-li poradit s výběrem kvalitních hudebních nástrojů, konzultovat vhodnost jejich použití pro určitou zamýšlenou oblast, dozvědět se o nich více ? Potřebujete konzultovat projekt hudebního vybavení pro Vaše osobní použití, pro vybavení vašeho centra, školního nebo vzdělávacího zařízení, stacionáře, ústavu, nebo jiných oblastí ?  Kdykoliv se na nás důvěrou můžete obrátit a rádi Vám poradíme.


děkuji  a těším se

Ing.Jaroslav Galáš

vrytmu@vrytmu.cz

 www.leceni-zvukem.cz 

www.vrytmu.cz

www.samanske-bubny.cz

www.celostni-muzikoterapie.cz

tel. +0420775302166

 

Léčivé Zvonkohry

 

- Čakrové léčivé laděné zvonkohry - přesné stroboskopické ladění je provedeno na frekvence lidských energetických center. Slouží pro energetický vibrační stimul na energetické centra člověka, k doplnění chybějících frekvencí a návratu k přirozeným vibračním vzorcům center. Různé velikosti, provedení, materiál (mosaz, měď, slitiny hliníku aj.) a profily trubek. V sadě je 7 laděných zvonů, cena od 7000 Kč pro Al slitiny.

- Planetární léčivé laděné zvonkohry - ladění je provedeno na frekvence planet naší sluneční soustavy. Slouží pro energetický vibrační stimul člověka, k doplnění chybějícíh frekvencí a k návratu k přirozeným vibračním vzorcům na nás působících planetárních sytémů. Různé velikosti, materiál, profily trubek. V sadě je 7 laděných zvonů, cena od 7000 Kč pro Al slitiny.

- Phytagorejské léčivé laděné zvonkohry - ladění je provedeno dle základních 8-mi harmonických poměrů mezi tony. Systém ladění je založený na číselném poměru 3:2, tony jsou tvořeny kvintovými kroky. Za tvůrce pythagorejského ladění je pokládán řecký filosof a matematik Pythagoras. Léčebné zvonkohry různého provedení. Dále nabízíme spec. zvonkohry laděné v kvintovém okruhu.

 

- LÉČIVÁ HARMONIZAĆNÍ PYRAMIDA - ZVUKOVÁ PYRAMIDA
Zmenšený model Egyptské Cheopsovy pyramidy v měřítku 1:100. Člověk leží uvnitř pyramidy a terapeut nebo léčitel hraje na sadu pentatonických zvonkoher v Pythagorejském přirozeném léčivém ladění v zákadní frekvenci 432 Hz. Zvonkohry jsou zavěšené ve stěnách pyramidy. Pyramidy mají velmi silný synergický účinek energetické struktury pyramidy a vibračních vlnových polí zvonkoher. Pyramidy můžou synergicky propojit energie Matky Země a Rytmy Vesmírného Stromu Života.

Další možností jsou svislé velké zvonkohry, zvukové svislé rámy vhodné pro inerier i exterier. Energetické a vibrační působení pyramidy lze doplnit pro zvýšení účinku i bioenergetickým léčením na úrovních odpovídajících schopnostem léčitele.

Terapeutické harmonizační zvonkohry s přesným frekvenčním stroboskopickým laděním +-1 cent jsou vyráběny na objednávku, ladění je prováděno spec.frekvenční ladičkou, ke zvonkohře je dodávána spec.palička vhodná pro daný rozsah zvonkohry. Závěsy a rám lze upravit dle individuálních požadavků. V případě zájmu prosím volejte.

Jsme jediná výrobci harmonizačních zvonkoher u nás a můžeme vyrobit léčivé zvonkohry dle Vašich požadavků.

Vhodné je doplnění systémem zvonkoher např. vibrační léčbu na vibračních lůžcích s monochordem.

Realizované projekty

bude doplněno....

Kontakt

Léčení zvukem - Muzikoterapie - Ing.Jaroslav Galáš

vrytmu@vrytmu.cz

Olomouc, ČR

+420775302166

www.vrytmu.cz
www.celostni-muzikoterapie.cz

Veškerá textová a obrazová práva na stránkách Léčení Zvukem vyhrazena.

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons Gruenewiese86  ©Veškerá práva vyhrazena.

Léčení Zvukem - Jaroslav Galáš