My jsme Zvuk Vesmírného Stromu Života

Terapeutické ladicí profesionální vidličky - Fonoforéza, od fy Arno Barthelemes GMBH

11.11.2013 14:14

Do našeho sortimentu Léčení zvukem jsme s potěšením zařadili špičkové terapeutické ladicí vidličky od fy Arno Barthelemes. Ladičky nabízíme pro široké potřeby léčení sebeléčení Zvukem a Vibracemi, práci s tělem, s energetickými dráhami a body, práci s energetickým polem člověka, pro práci k Shiatsu aj. Ladičky jsou medicínské profi kvalitě, dále  terapeutické, planetární, čakrové, meridiánové, orgánové, oktávové, speciální aj. Ladičky jsou dodávány samostatně nebo v setech. Nabídneme Vám nejširší sortiment profesionálních ladicích terapeutických ladiček a vlastních navržených terapeutických léčebných sestav na našem trhu, možnost je i výroby individuální ladičky pro Vaši konkrétní aplikaci. Vhodné pro ušní lékaře, neuro aplikace, meridiánovou, energetickou léčbu, shiatsu, krainosakrální terapii, práci s tělem aj.

Provedení ladiček je ze speciální poniklované oceli, vyráběné z jednoho kusu oceli nebo v levnějším provedení provedení ze spec.slitiny hliníku  pro levnější aplikace a školy ( tyto ladičky jsou převážně dovážené z USA produkce, případně převážně méně kvalitní z Asie). Ladičky jsou několikrát testované na stabilitu a přesnost frekvence, vyznačují se silným dlouhým zvukem a vibracemi. Dodat můžeme ladičky nebo sety speciálně navržené dle Vašich požadavků. Provedení ladiček je se závažím nebo bez závaží, případně lze ladičku osadit nožkou.

Levnější ladičky dovážené především z USA jsou ladičky vyrobené z hliníkových slitin, nabízíme vyšší kvalitu ladiček pro profi použití.

 Vše je Energie, vše má svoji nezaměnitelnou frekvenci a tuto frekvenci lze využít pro léčení a sebeléčení vibracemi ladiček. Pomocí ladiček můžeme opět harmonizovat své tělesné systémy a a energetické systémy do souladu s Vesmírnými Tvořicími Rytmy.

Použití ladiček ve zdravotnictví vzrostl značně v průběhu posledních šestnáct let. I když některé teorie se datují zpět k starověkém Egyptě, moderní ladičky byly vyvinuty před více než 400 lety jako prostředek k ladění nástrojů . V západní medicíně se používají pro neurologické vyšetření a jako rychlý způsob skenování těla, nervového systému a zlomenin.

Stejně jako u akupresury se v případě fonoforézy nepoužívají ke stimulaci aktivních bodů a meridiánů jehličky, ale tónové vidlicové ladičky, které jsou přesně naladěny na setinu hertzů. Při použití ladičky, jsou aktivní body  a meridiánové dráhy stimulovány kmitáním ladičky v příslušné frekvenci a zároveň mírným tlakem, dále jsou vibrace ladičky přenášeny do energetického pole člověka-aury. Nejčastěji se používá několik ladiček s různými frekvencemi tak, jak to odpovídá terapeutickému účelu a záměru.
Různé části a orgány našeho těla, bunky nám vibrují a jsou tvořeny určitými frekvencemi. Pokud je daný orgán v nerovnováze , frekvence se mění a dochází k oslabení orgánu až nemoci, nejprve v tělech energetických , posléze na fyzické úrovni. Cílem práce s fonoforézou je uvedení buněk do resonance s frekvencí ladiček a opětovné naladění těla a tělesných orgánů na správné vibrace. Vzájemnou resonancí postupně  dochází k harmonizaci a samoléčení našeho fyzického těla a těl energetických.

Přesné kalibrované kosmické ladičky jsou aplikovány na konkrétní místa akupunkturních a akupresurních bodů pro přístup k energetickým systémům těla - Meridiány a čakry . Tyto ladičky představují přirozenou harmonickou řadu na základě orbitálních vlastností Země, Měsíce , Slunce a planet sluneční soustavy. Zvukové vlny vidliček vibrují a cestují hluboko do těla podél energetických drah, ovlivňují lidskou fyziologii a dosahují míst, které nejsou snadno přístupné a energeticky blokované. Jejich bohaté rezonance a vibrace spojují a podporují přirozené frekvence těla, stimulují a vyrovnávají fyzické a subtilní energetické pole organismu a podporujé zdraví, hlubokou vnitřní harmoni a harmonické vylaladění.

Nabízíme Vám poměrně jednoduché ale silné nástroje pro léčení a sebeléčení.

 Fy Arno Barthelemes  pro nás vyrábí speciálně navržení sady ladiček pro široké pole zvukově vibrační léčby, sady s naším logem.

Nastává opět doba kdy Zvuk a jeho Síla nám pomohou pokročit v péči o své zdraví a v evolučním vývoji člověka v Kosmu.

Pokud jsme naladění na Sebe, na přírodu, na Vesmír, tak jsem zdraví, vitální, štastní, v radosti a hojnosti.

Arno Barthelemes GMBH

Jako zavedený rodinný podnik se fy Arno Barthelmes & Co GmbH začala specializovat na výrobu zvláště vysoce kvalitních ladiček v roce 1884 . Dnes produkují ladičky pro léčebné účely , pro testování ve školách , pro testování a v dalších oblastech použití. Arno Barthelmes & Co GmbH nabízí kompletní řadu ladiček pro velmi širokou škálu úkolů. Rádi vyrobí ladičky dle našich požadavků. Lokalita nabízí mnoho jedinečných výhod, Tuttlingen je proslulý jako světové centrum pro zdravotnické techniky a chirurgické nástroje . Operace výroby má výhodu zkušených pracovníků, ultra - moderních CNC strojích a nejpřesnější měřící technikou. Všechny nástroje vyrobené firmou jsou vyrobeny ze speciálních vysoce kvalitních materiálů , které jsou optimálně vhodné pro příslušnou aplikaci. Každá ladička je naladěna a kontrolována ručně, protože kvalita, dlouhá životnost a spolehlivý servis jsou rozhodující.

Pozn: Hliníkové ladičky

Hliníkové levnější ladičky, zejména dovážené z Asie jsou měkčí, mají vyšší úroveň nečistot, a jsou více citlivé na změny koroze a frekvence v důsledku kolísání teploty. Mají hrubší vzhled, tonální kvality velmi kolísá, což je důležité v procesu léčení. Vzhledem k měkkosti hliníku je mnoho alikvotních tónů, které jsou nezbytné k přenosu do nervového systému a jako součást redukce stresu, jsou vynechány a není možné spoléhat na konzistenci vibrací. Společnosti dodávající měkčí nečisté tuning hliníkové vidlice mají nestabilní měkyý zvuk, nestabilní frekvenci v závislosti na prostředí a teplotě. Vhodné jsou pro vážnou práci pouze hliníkové  ladičky od renomovaných firerm. Fy AB dodává rovněž hliníkové ladičky, ale zejména pro fyzikální výukoví potřeby a pro školy a pro levnější aplikace.

Kontakt

Léčení zvukem - Muzikoterapie - Ing.Jaroslav Galáš

vrytmu@vrytmu.cz

Olomouc, ČR

+420775302166

www.vrytmu.cz
www.celostni-muzikoterapie.cz

Veškerá textová a obrazová práva na stránkách Léčení Zvukem vyhrazena.

Vyhledávání

Fotografie použita dle Creative Commons Gruenewiese86  ©Veškerá práva vyhrazena.

Léčení Zvukem - Jaroslav Galáš